Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pani Agnieszka świętuje 82. urodziny

30 stycznia wójt gminy Przemęt Janusz Frąckowiak złożył serdeczną wizytę w placówce DDPS+ w Błotnicy, aby osobiście złożyć życzenia urodzinowe jednej z podopiecznych. Pani Agnieszka Brandebura tego dnia obchodziła swoje 82. urodziny.

Pani Agnieszka, znana i lubiana wśród mieszkańców gminy, od samego początku jest związana z Dziennym Domem Pomocy Senior+. Z dumą wspomina uroczyste otwarcie placówki, które miało miejsce kilka lat temu. Dla pani Agnieszki najważniejsze w życiu jest jej rodzina i bliskie relacje, które udało jej się z nimi zbudować.

Pani Brandebura jest osobą bardzo towarzyską i rozmowną. Lubi być wśród ludzi, dlatego często uczestniczy w spotkaniach seniorów, Koła Gospodyń Wiejskich oraz innych wydarzeniach społecznych. Swoją energią i entuzjazmem potrafi zarazić każdego.

Podczas wizyty w DDPS+ wójt złożył jubilatce życzenia oraz wręczył symboliczny upominek. Przez takie gesty władze gminy pokazują, że seniorzy są nie tylko częścią historii, ale także ważnym elementem teraźniejszości i przyszłości społeczności lokalnej.

Pani Agnieszko, pragniemy złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech nadchodzące lata będą dla Pani czasem pełnym radości, ciepła rodzinnego oraz spełnienia marzeń.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1