Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sportowe emocje. III Turniej Tenisa Stołowego

W Starkowie rozegrano kolejną, trzecią już edycję Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Jana Nowaka. Pod honorowym patronatem Wójta gminy, zawodnicy przez dwa dni rywalizowali w sali wiejskiej w Starkowie, prezentując wysoki poziom sportowej rywalizacji. Turniej, jak co roku, zebrał licznych pasjonatów tenisa stołowego, nie tylko z naszej gminy, ale także z okolicznych miejscowości.

Zmagania rozgrywano w czterech kategoriach: chłopcy do lat 14, kobiety, amatorzy oraz kategoria open dla grających w ligach. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielkim zaangażowaniem i duchem sportowej walki.

W kategorii chłopców triumfował Mateusz Bernadzki, zdobywając pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło Maciejowi Frankowi, a trzecie Jakubowi Wolnikowi. Wśród kobiet najwyższy stopień na podium zajęła Edyta Podgórska, wyprzedzając Sandrę Kowalaszek na drugim miejscu i Martę Winiarską, która uplasowała się na trzeciej pozycji.

Amatorzy również nie zawiedli. Pierwsze miejsce zdobył Tomasz Cichoszewski, za nim uplasował się Andrzej Herkt, a brązowy medal przypadł Emanuelowi Skrzypczakowi. W kategorii open najlepszym okazał się Aleksander Zimniewicz. Drugie miejsce zajął Andrzej Floryszczak, a trzecie miejsce wywalczył Tomasz Skrzypczak.

Ale nie tylko sportowa rywalizacja była bohaterem weekendu. Organizatorzy turnieju – Rada Sołecka Starkowa, Radny Gminy Sołectw Starkowa i Radomierza, Sołtys Starkowa oraz GCKiB Przemęt – zadbali również o wyjątkowe kulinarne atrakcje. Do sportowych emocji dołączyły te kulinarne. Przepyszny tort oraz łopatka w chlebie, umiliły czas zawodnikom.

Turniej Tenisa Stołowego w Starkowie to wspaniała tradycja, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Organizatorzy już teraz zapraszają na przyszłoroczną edycję i obiecują równie dużo emocji oraz sportowej rywalizacji. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, a mieszkańców gminy Przemęt zachęcamy do aktywnego spędzania czasu i udziału w lokalnych wydarzeniach sportowych.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1