Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wspólne świętowanie. 80 lat Pani Stanisławy z DDP+ w Błotnicy

W Dziennym Domu Pomocy Senior + w Błotnicy odbyło się wyjątkowe spotkanie. Janusz Frąckowiak, wójt gminy Przemęt, złożył wizytę w placówce, aby osobiście złożyć życzenia jednej z podopiecznych, Pani Stanisławie Prystupie, która obchodziła 24 lutego swoje 80. urodziny.

Wójt przekazał jubilatce kwiaty i symboliczny upominek, wyrażając tym samym uznanie dla jej osoby i życząc dalszych lat pełnych zdrowia, radości i aktywności. Pani Stanisława, mimo że jest podopieczną Domu Seniora od niedawna i nie pochodzi z gminy Przemęt, szybko zyskała sympatię i szacunek pozostałych uczestników oraz personelu.

Znana ze swojej niezwykłej aktywności, Pani Stasia nie potrafi siedzieć bezczynnie. Jej ręce ciągle coś tworzą – od wycinanek, przez szycie, po dzierganie, a umysł nieustannie snuje nowe projekty. Pasja do sztuki i rękodzieła, którą odziedziczyła po artystach w rodzinie, sprawia, że swoimi zdolnościami, cierpliwością i precyzją robi wrażenie na wszystkich wokół. Dzieli się swoją pasją, inspirując i zarażając nią inne seniorki.

Dla Pani Stanisławy najważniejsze są relacje z bliskimi. Jest dumną babcią swoich dorosłych wnuków i chętnie spędza z nimi czas, a jej relacje z córką, którą traktuje jak przyjaciółkę, są wyjątkowo mocne.

W tym wyjątkowym dniu, życzymy Pani Stanisławie wielu lat pełnych zdrowia, radości i kreatywności. Niech każdy nowy dzień przynosi nowe inspiracje i możliwości do dzielenia się swoją niezwykłą pasją z innymi.

 

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1