Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień pełen życzeń. Pan Leon Rozynek świętuje 73. urodziny

Piątego marca w Dziennym Domu Pomocy Senior+ w Błotnicy rozbrzmiewały dźwięki serdecznych życzeń. W tym szczególnym dniu, podopieczni placówki oraz władze gminy Przemęt zebrały się, by świętować 73. urodziny Pana Leona Rozynka – szanowanego mieszkańca i byłego radnego gminy, który swoją obecnością i zaangażowaniem przez lata budował silne więzi społeczne.

Na tę wyjątkową okazję, z wizytą przybył Janusz Frąckowiak. Z głębokim uznaniem i ciepłem złożył Panu Leonowi najlepsze życzenia, wręczając mu również pamiątkowy upominek. To gest, który podkreśla ważność szacunku i wdzięczności dla seniorów, będących fundamentem naszej lokalnej historii i kultury.

Pan Leon Rozynek, znany w gminie Przemęt z wieloletniej działalności jako radny oraz ze swojej aktywności i towarzyskości, zdążył już zyskać sympatię mieszkańców Dziennego Domu Pomocy Senior+ w Błotnicy, mimo że dołączył do nich stosunkowo niedawno.

Charakterystyczne dla pana Leona jest jego ogromne poczucie humoru i zaraźliwy uśmiech. Jego umiejętność rozśmieszania otoczenia „żartami sypiącymi się jak z rękawa” przynosi radość i ożywia codzienność w DDPS+. Pan Leon jest miłośnikiem krzyżówek, co stanowi dla niego nie tylko formę relaksu, ale także mentalnego ćwiczenia. Ważne jest również to, że czas wolny najchętniej spędza z rodziną, a szczególnie z ukochanymi wnukami

Wizyta wójta Janusza Frąckowiaka stanowi piękny przykład uznania i wsparcia ze strony lokalnych władz dla seniorów i podkreśla ważną rolę, jaką Dzienny Dom Pomocy Senior+ w Błotnicy odgrywa w życiu naszej społeczności. To miejsce, gdzie seniorzy mogą liczyć nie tylko na opiekę i wsparcie, ale także na szacunek i uznania ich życiowego dorobku.

Składamy Panu Leonowi najcieplejsze życzenia, niech życie przyniesie niekończące się powody do uśmiechu, radości, i dalszych sukcesów. Życzymy zdrowia, spokoju oraz wielu szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1