Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Etap gminny XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” 2023/2024

Parki krajobrazowe to wyjątkowe miejsca, w których natura prezentuje się w najpiękniejszej formie, tworząc unikalne ekosystemy i zapewniając schronienie dla wielu gatunków roślin i zwierząt. Nasza gmina, położona w sercu przyrody, pragnie zaszczepić wśród młodych mieszkańców miłość i szacunek dla otaczającego nas środowiska naturalnego.

Dnia 1 marca w Szkole Podstawowej w Buczu odbył się gminny etap konkursu XXIII „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.” W rywalizacji wzięły udział 4 drużyny: Szkoły Podstawowa im. E. Tomińskiego w Buczu, Zespół  Szkolno-Przedszkolny Kluczewie, Szkoła Podstawowa im. Budowniczych Szkoły w Starkowie, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w  Przemęcie.

Uczestnicy nie tylko zgłębiali tajniki parków krajobrazowych ale również odpowiadali na pytania tegorocznego tematu przewodniego „Ssaki Polski”.

Gratulujemy zwycięzcom Szkole Podstawowej w Starkowie oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałe wyniki i zaangażowanie. Niech ta przygoda będzie dla nas wszystkich inspiracją do dalszego poznawania i chronienia naszych parków krajobrazowych!

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1