Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Umowa podpisana. Będzie nowa droga w Buczu

28 marca 2024 roku, Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, w obecności Skarbnika Gminy, Bożeny Ćwiklińskiej, podpisał umowę z Janem Krukiem, przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą JAN KRUK ZPHU „KRUBET”, na realizację przedsięwzięcia pod nazwą: Budowa drogi gminnej nr 572525P (ul. Akacjowa) wraz z chodnikiem, zjazdami, odwodnieniem powierzchniowym oraz kanałem technologicznym w miejscowości Bucz.

Projekt ten, opracowany przez firmę Projektowanie Dróg i Ulic Andrzej Włodarczak, zostanie zrealizowany z wykorzystaniem najnowszej wiedzy technicznej i zgodnie z obowiązującymi normami oraz standardami. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby mieszkańców gminy w zakresie infrastruktury drogowej. Inwestycja ta została dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg: „Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg – dofinansowanie zadań polegających na budowie, przebudowie lub remoncie dróg powiatowych oraz dróg gminnych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2024 rok”.

Prace mają rozpocząć się niezwłocznie po protokolarnym przekazaniu terenu budowy, a ich zakończenie przewidziane jest na 6 miesięcy od dnia podpisania umowy. Nadzór nad realizacją projektu będzie sprawowany przez kierownika budowy, Tomasza Jana Łosia, specjalistę w dziedzinie drogowej bez ograniczeń, co gwarantuje wysoki poziom wykonania.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1