Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Z uśmiechem przez życie. Pani Grażyna Jankowiak świętuje 66. urodziny!

Z okazji nadchodzących urodzin jednej z podopiecznych, Wójt Gminy Przemęt, pan Janusz Frąckowiak, postanowił osobiście odwiedzić placówkę DDP Senior + w Błotnicy, aby złożyć serdeczne życzenia.

Wyjątkowa okazja dotyczyła Pani Grażyny Jankowiak, która 16 marca świętować będzie swoje 66. urodziny. Pani Grażyna jest osobą, która w wyjątkowy sposób wpływa na atmosferę w Domu. Jest zdecydowanie najweselszą i najbardziej barwną postacią wśród podopiecznych. Jej nieustanny uśmiech i pozytywne nastawienie są w stanie rozświetlić nawet najbardziej pochmurne dni. Miłość do natury przejawia poprzez kolorowanie obrazków, które stanowią dla niej źródło radości i spokoju.

Pani Grażyna znana jest również z głębokich relacji, które zbudowała zarówno z innymi seniorami, jak i z pracownikami Dziennego Domu. Szczególnie ceni sobie kontakt z najbliższymi i często opowiada o swojej rodzinie, a w szczególności o najmłodszych jej członkach. Znana z empatii i gotowości do pomocy, niezawodnie jest obecna, gdy tylko ktoś potrzebuje wsparcia – nawet jeśli chodzi o podniesienie spadającej kredki.

Podczas swojej wizyty wójt Janusz Frąckowiak przekazał Pani Grażynie kwiaty oraz symboliczny upominek, wyrażając tym samym uznanie dla jej postawy i życząc zdrowia, radości oraz kolejnych lat spędzonych w tak serdecznej atmosferze. Warto podkreślić, że Pani Grażyna jest z DDPS+ od samego początku jego istnienia i jest jedną z osób z najmniejszą liczbą nieobecności w ciągu roku, co świadczy o jej zaangażowaniu i miłości do tego miejsca.

Tego rodzaju wydarzenia są nie tylko okazją do świętowania, ale również ważnym elementem budowania społeczności wokół wartości takich jak wzajemny szacunek, empatia i troska o seniorów.

Z okazji 66. urodzin Pani Grażyny Jankowiak, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i niegasnącego entuzjazmu. Niech każdy dzień przynosi nowe powody do uśmiechu i sprawia, że Pani obecność nadal będzie tak inspirująca dla wszystkich wokół. Szczęścia, spełnienia i wielu kolorowych chwil!

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1