Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

„Witajcie w naszej bajce”. Bajkowy koncert sekcji wokalnej S!NG

28 kwietnia 2024 roku sala Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie zamieniła się w prawdziwą krainę cudów i bajek. Kolorowe dekoracje, migoczące światła i ogromny napis „Witajcie w naszej bajce” przywitały zgromadzonych gości na koncercie, który na zawsze pozostanie w pamięci.

Artyści z sekcji wokalnej „S!NG”, działającej przy GCKiB, zaprosili nas w podróż przez magiczny świat Disneya. Koncert „Witajcie w naszej bajce” to nie tylko podróż sentymentalna do klasycznych bajek, ale również spotkanie z nowszymi produkcjami filmowymi Disneya, które zdobyły serca widzów na całym świecie.

Zgromadzonych na sali widzów przywitała prowadząca koncert, Katarzyna Łakoma, przybliżając następnie fabuły bajek, o których śpiewali najmłodsi. Na scenie zaprezentowało się 12 utalentowanych wokalistów, którzy za sprawą swoich głosów przenieśli nas w różne krainy bajkowych historii. Począwszy od energetycznego „Witajcie w naszej bajce”, poprzez emocjonalne przeżycia z „Małej Syrenki” i „Vaiany”, aż po chwile z „Krainy Lodu”, każdy utwór był jak magiczna opowieść, którą chcielibyśmy przeżywać wraz z bohaterami.

Nie mogło zabraknąć klasyki, która na zawsze zapisała się w historii kina animowanego. „Król Lew”, „Pocahontas”, czy „Mulan” –  piosenki z tych bajek wypełniły salę nie tylko dźwiękiem, ale również nostalgią i wzruszeniem.

To było wydarzenie, które pozwoliło nam na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w świecie marzeń. Koncert „Witajcie w naszej bajce” był nie tylko wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym, ale również przypomnieniem o cząstce dziecka, która tkwi w każdym z nas.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1