Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Uczennica ze Starkowa w gronie laureatów konkursu „Mój Las”

27 maja w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie „Mój Las”, organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody.

Konkurs „Mój Las” od wielu lat promuje wiedzę o lesie, ochronie przyrody oraz zrównoważonej gospodarce leśnej. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań przyrodniczych wśród dzieci i młodzieży oraz kształtowanie postaw proekologicznych.

Wśród laureatów znalazła się Nikola, uczennica Szkoły Podstawowej im. Budowniczych Szkoły w Starkowie, która zdobyła III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Podczas gali w Warszawie z dumą reprezentowała swoją szkołę oraz gminę.

Serdecznie gratulujemy Nikoli sukcesu i życzymy jej kolejnych osiągnięć oraz rozwijania pasji związanych z przyrodą i ekologią.

 

 

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1